Тел.: (044) 500-84-34
АсМАП - ИНФОРМ
Ассоциация международных автоперевозчиков Украины
ТВ программа
"УкрАвтоКонтинент"
Номер 616 от 19.10.2019
Смотреть
Статьи
» Смотреть все
Дайджест
» Смотреть все
СЕРВІС АСМАП УКРАЇНИ
Деталі
Полезная информация
Евросоюз. Запреты движения грузовиков в октябре
Франция – Италия. Технические работы в туннеле Монблан
График работы пунктов пропуска Калининградской области будет изменен
Запреты движения грузовиков в европейских странах в августе
» Смотреть все
Информация по странам
» Смотреть все
Контактная информация

Тел. (044) 500-84-34 (многокан.)
E-Mail: sova-ak@rambler.ru

Щодо заповнення заявки на переміщення пального транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними

Шановні учасники Асоціації!

В доповнення до інформації, розміщеної на сайті 08.05.2019 року щодо електронного адміністрування реалізації пального, нагадуємо вам, що з 01.07.2019 року транспортні засоби, що використовуються суб'єктом господарювання, який не є розпорядником акцизного складу, для переміщення на митній території України власного пального для потреб власного споживання, повинні обліковуватися в Переліку транспортних засобів, що переміщують пальне (пп. 230.1.5 ПКУ) на підставі заявок на переміщення пального транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними, із зазначенням періоду переміщення такого пального.

Не є пересувним акцизним складомтранспортний засіб, що використовується суб’єктом господарювання, який не є розпорядником акцизного складу, для переміщення на митній території України власного пального для потреб власного споживання. Не є розпорядником акцизного складу пересувного суб’єкт господарювання (перевізник, експедитор), який здійснює транспортування пального.

У зв’язку з цим Мінфін наказом від 08.05.2019 року №188 (http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/ed_2019_05_08/an/138/RE33550.html) затвердив форму та порядок заповнення заявки на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними.

Складаються та надсилаються заявки до контролюючого органу в електронній формі. Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий, розміщується на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику.

У разі коли суб’єкт господарювання - платник акцизного податку використовує у своїй діяльності транспортні засоби, які належать суб'єкту господарювання, який не є розпорядником акцизного складу (перевізнику), то цей транспортний засіб також повинен бути зареєстрований в Переліку транспортних засобів, що переміщують пальне, платником акцизного податку, який його використовує.

Варто зазначити, що відповідно до статті 164 Кодексу України про адмінпорушення передбачено накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17000-34000 грн.) за переміщення пального транспортними засобами, не зазначеними в заявках на переміщення пального транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними.

Просимо взяти зазначену інформацію для використання у роботі.

Департамент транспортної політики
(тел. (044) 201-54-79)

 

2019-07-05
Смотреть все
Комментарии к статье: 0

Добавить комментарий:
Имя:
Сообщение:


Обратная связь


Погода

Цена на топливо в Украине

Цена на топливо в мире

Пробки

Прогноз погоды в Киеве » Украина Цены на бензин Стоимость топлива по странам мира
Все права защищены © Перепечатка материалов разрешена только при условии размещения ссылки на сайт!